Abiii Cem Yılmaz yaaa..

Böyle falan demeyeceğim tabiki. Her Cem Yılmaz filminde olduğu gibi bu filme de büyük bir komedi beklentisi ile gittim. Güldüm, eğlendim filmde ama süper diyeceğimiz, gülmekten çenemiz yoruldu diyeceğimiz bir komedi değildi malesef.

Film çok güzeldi arkadaşlar. Özellikle Twitter‘da, filmi beğenmeyip karalamak isteyenlere hiç kulak asmayın, gidin izleyin. Senaryo olarak çok değişik – hatta biraz saçma bile olsa – olsa da içerisindeki hem siyasi, hem dizilere, hem de eski filmlerine yaptığı göndermeler çok ince ve çok güzel olmuş, Cem Yılmaz‘dan tam beklendiği gibi bir performans ortaya çıkmış. Can Yılmaz‘ın canlandırdığı cemaat abisi tipli karakter de 10 numara olmuş, filmi yükseltmiş.

Filme çok fazla emek verildiği apaçık ortada. Aksiyon isterseniz aksiyon, komedi isterseniz komedi, video efekti isterse o da var. Türk filmlerinde görmeye alışkın olmadığımız türde efektler vardı filmde. Cem Yılmaz yine şarkı performansını ortaya koymuş ve çok güzel şarkılar da söylemiş.

Sonuç olarak, sinemadayken gidin izleyin. Biraz gülün, eğlenin, filmin tadını çıkartın ama ben gözümden yaş gelene kadar güleyim beklentisine kapılmayın.

Cem Yılmaz‘ın Twitter’da yaptığı troll bence çok zekice olmuş. Hep aynı adamlarla film yapıyor diye eleştirilen Cem Yılmaz, aşağıdaki twiti atarak tüm sosyal medyayı trolledi, yalan yok, ilk okuduğumda ben de yedim 🙂

 

Author

Genel dünya problemleri ile çok ilgili olmasa da teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, sistemleri geliştirmek için çalışmalar yapan, bolca kod yazmaya çalışan ve öğrendiklerini paylaşmaya çalışan birisi.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: