Biraz daha uzun bir isim koysalarmış bizim writing sınavlarında paragraf niyetine yazabilirdim ben bunu. Neyse, sırf Erdal Beşikçioğlu oynuyor diye katlandığım bir filmdi. Nereden ne çıkacak, nasıl bitecek, bir patlama noktası, güzel – duygusal yeri falan var mı acaba diye sadece merakımdan bitirdiğim bir filmdi ama ne yazık ki bu beklediğim şeylerin hiçbiri yoktu.

Ben anlamıyorum bu tarz filmlerden ya. Sanat filmi mi oluyor şimdi bu? Ödül alan filmler hep bu tarz mı? Yoksa izlenecek bir yanı yok yani. Duygusal desen en ufak bi duygusallık yok, komedi değil, eğlenceli değil, hüzünlü değil, aksiyon değil ne bu peki?

Erdal Beşikçioğlu‘nun ve diğer başrolün oyunculuklarına diyecek tek kelime yok, mükemmellerdi. Yazdım ya zaten onlar olmasa izlemezdim bile yani.

Film sinemadayken gitmeye çok niyetlenmiştim ama çok ters bir zamanda çıkmıştı. Aynı anda vizyonda 3-4 film birden vardı ve gidememiştim ama şuan pişman mısın deseniz, değilim. Hatta boşa para vermediğime bile seviniyorum diyebilirim. Türk filmiyle vakit geçsin diyorsanız izleyin ama bi duygusallık falan beklemeyin yani. Düz bir film olarak düşünüp de izleyin.

Author

Genel dünya problemleri ile çok ilgili olmasa da teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, sistemleri geliştirmek için çalışmalar yapan, bolca kod yazmaya çalışan ve öğrendiklerini paylaşmaya çalışan birisi.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.