Eğer çok eskiden beri beni takip eden varsa, ben ilk blogumu 2011 yılında erenkeskin.com olarak açmıştım ve 3 yıl boyunca blog tutmaya devam ettim ama maddi durumlardan dolayı bu yıl domaini satın alamamıştım ve 3 ay sonra almak istediğimde Çinli biri tarafından o alan adının alındığını gördüm. Daha sonra bildiğiniz gibi kısa bir süreliğine olmak kaydı ile wordpress.com üzerinden herenkeskin.wordpress.com ismi ile devam ettim ama artık orası biraz sıkıcı gelmeye başladı ve tekrardan kendi alan adımı satın alarak yoluma devam ediyorum.

Bana hosting konusunda yardımcı olan Serkan Algur abime çok teşekkür ediyorum, sağolsun desteğini hiç eksik etmedi.

Bundan sonra yazıları herenkeskin.com üzerinden yazacağım. Tasarım konusunda çalışmalarımız sürüyor, önümüzdeki aylar içerisinde güzel bir blog tasarımı ile karşınıza geleceğim inşallah. Ayrıca yakında satışa çıkartmayı planladığımız bir WordPress temasını da 1 kişiye küçük bir çekilişle ücretsiz olarak vereceğim. Belki 1-2 küçük hediye de olabilir ama onlar şuan için kesin değil 🙂

Son olarak, daha önceki blogumda WordPress için yararlı bir çok bilgi paylaşmıştım, onların arasından bazı çok fazla yerde bulamayacağınız yazıları arşivden alarak tekrar paylaşacağım. Eğer istediğiniz yazı varsa bu yazı altına yorum atın onları da tekrar ekleyeyim.

Hadi hayırlısı

Author

Genel dünya problemleri ile çok ilgili olmasa da teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, sistemleri geliştirmek için çalışmalar yapan, bolca kod yazmaya çalışan ve öğrendiklerini paylaşmaya çalışan birisi.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.