Hani arada sırada tüm film saçmaydı ama sonu güzel bağlandı yazıyorum ya, tam olarak öyle bir film işte. Allahsız bir doktor var, inancı yok adamın ve bu doktor göz üzerine bir çalışma gerçekleştiriyor. Çalışma esnasında elinde sadece göz fotoğrafı olmasına rağmen gidip kızın birini buluyor ve tam evlenecekken kız ölüyor. Ondan sonra başlıyor olaylar.

1 saat 47 dakikalık bir filmdi. İlk 90 dakikada oldukça sıkıldım diyebilirim. Zaten film boyunca bir aksiyon yok, bir hareketlilik yok. Son 15 dakika gerçekten çok güzel filmmiş dedirtti bana. Olaylar öyle gerçekleşti ki adamın en sonunda imana geldiğini hissettim.

Filmde ölen kıza ayrıca deyinmek istiyorum. Bence kız çok güzeldi, filmin konusu da gözler olduğu için özellikle gözleri çok güzeldi. Bunu yazmasam olmazdı. Film izleme sebebiniz olmasın ama bu kız ortasında ölüyor.

Genel olarak alışılmışın çok dışında bir yapıydı ama sonunu izledikten sonra nedense sevdim ben bu “I Origins“i, izleyin yani.

Author

Genel dünya problemleri ile çok ilgili olmasa da teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, sistemleri geliştirmek için çalışmalar yapan, bolca kod yazmaya çalışan ve öğrendiklerini paylaşmaya çalışan birisi.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.